Новини здоров’я. 25 червня. Науковий факт: любов живе не в серці, а в голові.

Любов – наркотик?

Нове дослідження дозволило визначити, які області мозку відповідають за почуття і сексуальний потяг. Виявилося, секс і любов нерозривно пов’язані один з одним.

У ході дослідження психологи з університету Конкордії, США, аналізували 20 наукових праць про зв’язок між активністю мозку та інтимної інформацією. Ці дані дозволили вченим скласти своєрідну карту любові і статевого потягу.

Як виявилося, дві ділянки мозку – центральна частка і смугасте тіло – відповідають за переростання сексуального інтересу в любов. Центральна частка розташована глибоко між фронтальною і скроневою частками. Смугасте тіло знаходиться поруч, всередині передньої частини мозку.

Любов і сексуальний потяг призводять до активації різних областей смугастого тіла. Район, який активує пристрасть, також пов’язаний з іншими речами, які приносять задоволення, наприклад, поглинанням їжі. Область смугастого тіла, що відповідає за любов, бере участь в процесі створення умов, в яких доставляють нам задоволення цінні речі.

Цікаво, що смугасте тіло також пов’язане з наркотичною залежністю.

«Любов є звичкою, яка виростає з сексуального потягу, що приносить нам задоволення. Так само точно люди звикають до наркотиків», – пояснили вчені.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.