Новини України. 1 червня. Медіа-центр «Львів 2012» – епіцентр інформації для журналістів у Львові.

Львівський медіа-цетр безкоштовно розважатиме ЗМІ

Як повідомили в прес-службі ЛМР, команда Медіа-центру розробила унікальну культурну програму, в якій включено різноманітні події: від екскурсій містом до вечірок у львівських клубах, аби журналісти максимально багато, швидко могли дізнатися про культуру Львова.

Участь у всіх заходах розважальної програми – безкоштовна для акредитованих журналістів Медіа-центру. Близько 40 установ прийматимуть журналістів.

«В медіа-центр із закордонних медіа акредитовуються окремі знімальні групи для висвітлення футболу, окремі – для висвітлення культури міста. Оскільки Львів – культурна столиця України, нам є що показати. Аби журналістам в пікові для екскурсій дні було простіше отримати інформацію, репортажі, насолодитися мультикультурністю міста, ми вирішили подбати про це», – каже Марта Іванишин, керівник програми дозвілля для журналістів.

Щовечора журналістам пропонуватимуть піднятися на вежу Ратуші – звідки відкривається найкращий вигляд на архітектуру міста. Щодня журналісти зможуть відвідати екскурсії підземеллям міста, найвидатнішими архітектурними пам’ятками, музеями, будуть організовані і ресторанні тури. Будуть екскурсії і вдень, і нічним містом, проводитимуть їх відомі львівські історики. Окрім цього, можна буде відвідати львівську Оперу, картинну галерею.

Серед розважальних подій: вечірки в медіа-кафе, в львівських клубах, відвідини боулінгу та аквапарку.

Долучитися до розважальної програми пропонують львівським, українським, закордонним журналістам абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише акредитуватися у міський Медіа-центр «Львів 2012» на сайті uefaeuro2012.lviv.ua.

Нагадаємо, акредитація у міський Медіа-центр триває до 4 червня.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.