Новини України. 8 червня. Під час проведення чемпіонату з футболу «ЄВРО-2012» львівські екскурсоводи підготували львів’янам та гостям міста насичену програму знайомства зі Львовом.

Львівські екскурсоводи готові до зустрічі туристів на час Євро-2012

Останнім часом ряди екскурсоводів та гідів-перекладачів у Львові значно поповнилися, повідомляє медіа-центр “Львів 2012”.

Так, з жовтня 2011 до квітня 2012 року у місті було підготовано чимало нових екскурсоводів та гідів-перекладачів з різних мов, зокрема, німецької, англійської, польської та французької та інших.

Варто зазначити, що вперше у співробітництві з «Центром іспаністики» Національного університету ім. Івана Франка підготовано гідів-перекладачів іспанської мови, що є дуже важливим власне в контексті підготовки до ЄВРО 2012, адже тепер португальські футбольні фанати зможуть отримати якісні екскурсійні послуги на, спорідненій до португальської, іспанській мові.

«Загалом, на курсах екскурсоводів цього року підготовлено понад 150 нових екскурсоводів та гідів-перекладачів. Усі фахівці готові приступити до роботи під час ЄВРО 2012. Організації, спортивні клуби та незалежно подорожуючі туристи, котрі прибудуть у місто, зможуть отримати якісні екскурсійні, перекладацькі послуги та, відповідно, залишать Львів із позитивними враженнями і бажанням повернутись сюди знову», – зазначила в.о. начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник.

З цього періоду кількість кваліфікованих фахівців у місті постійно збільшується. На даний момент в управлінні туризму департаменту «ЄВРО 2012» зареєстровано вже понад 430 фахівців туристичного супроводу, приблизно половина з яких – гіди-перекладачі з різних мов, а саме польської (45%), російської (31%), англійської (25%), німецької (10%), а також французької, іспанської, італійської, сербо-хорватської, білоруської мов та Есперанто.

«Євро-2012 – свято, яке ми очікували уже багато років. Коли ми говоримо про екскурсоводів, то ми не можемо сказати, що ця робота велася лише напередодні чемпіонату. Курси екскурсоводів у Львові працюють уже давно. Бачачи на вулиці гіда з таким посвідченням, знайте, що однозначно цей гід – фахівець своєї справи, який надасть повноцінну цікаву, всесторонню інформацію про місто Львів», – зазначила в.о. начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник.

На час проведення Єврочемпіонату у Львові декілька туристичних фірм запроваджують також проведення регулярних екскурсій, тобто, в певний час та в певному місці можна буде приєднатись до екскурсійної групи. Інформацію про це можна отримати в міському Центрі туристичної інформації та в його пунктах в аеропорту та на залізничному вокзалі.

«Ми спеціально готували наших гідів до Євро-2012. Ми дуже щасливі з того, що маємо великий загін хороших екскурсоводів і гідів-перекладачів англійської, німецької, французької, іспанської, слов’янських, угорської, арабської, китайської мов. На час Євро-2012 ми готували екскурсоводів, щоб вони якомога краще розповіли про Львів цікавий, джазовий, туристичний, солодкий, спортивний. Вони готові зробити все так, щоб гості міста, роз’їхавшись по світу, розповідали, яке прекрасне місто Львів і що сюди варто приїхати», – директор «Київ Авіа Вест» та «Мандри-Плюс» Наталія Гладілова

Нагадаємо, зараз Львів залишається єдиним українським містом, в якому контролюють екскурсійну діяльність. Контроль за законністю праці львівських фахівців туристичного супроводу здійснюється ще з 2008 року.

Як повідомив львівський екскурсовод Ігор Лильо, на сьогоднішній день уже є групові замовлення екскурсій.

«У Львові дуже важко працювати гідом, тому що кожен львів’янин готовий бути людиною, яка покаже своє місто. Конкуренція шалена, тому доводиться боротися за клієнта. Львів готувався до Євро-2012, але ми місто, яке завжди було готове працювати з туристами. На сьогоднішній день я можу з упевненістю сказати, що в Україні не має кращого співвідношення ціни і якості, ніж є у Львові. Ні один регіон України не дає такої кількості пропозицій і такої кількості цікавих речей. Я думаю, що львів’яни допоможуть гостям зорієнтуватися у місті – я це вже спостерігав на власні очі останні два дні. Попри те, що у Львів завжди приїжджало багато людей, загалом, все трошки незвично для львів’ян. Тому що публіка, яка їде на Євро-2012 – це достатньо веселі люди. Я переконаний, що ми дамо собі з ними усіма раду. Найголовніше, чого ми, екскурсоводи, очікуємо, – це те, що для більшості тих гостей, які приїдуть на Євро-2012, Львів залишиться позитивним спогадом у їхньому житті. І колись вони захочуть повернутися сюди зі своїми сім’ями, друзями, знайомими», – зазначив львівський екскурсовод Ігор Лильо.

Вартість екскурсії залежить від іноземної мови, тривалості, від класу екскурсії. Є тематичні екскурсії – нічні, пивні, шоколадні екскурсії, в які включається і вартість продукції, які люди будуть пробувати. Якщо йдеться про оглядову екскурсію, то вона є досить лояльною на середньоєвропейському рівні. Наприклад, середня екскурсія по Львову, тривалістю 2-3 години, – коштує близько 45 грн з людини. Групові екскурсії дешевші.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.