Новини здоров’я. 20 червня. Люди ризикують своїм здоров’ям, працюючи на смартфонах, ноутбуках і планшетах, навіть покинувши офіс. За словами фізіотерапевтів, ми стаємо рабами наших екранів, не припиняючи трудову діяльність за межами офісу.

Працювати в позаробочий час шкідливо

Портативні комп’ютери і смартфони дозволяють не відволікатися від роботи практично ніколи. Багато людей не втрачають жодної можливості попрацювати в транспорті, в кафе та інших, не призначених для цього місцях.

В результаті у них серйозно викривляється хребет, що призводить до болю в спині і шиї.

Опитування, проведене експертами з Товариства дипломованих фізіотерапевтів Великобританії показало: майже дві третини офісних працівників працюють у позаробочий час.

В середньому, люди присвячують роботі 2 години свого вільного часу. Дві основні причини позаробочої старанності – велика кількість роботи і бажання трохи розвантажити свій час протягом дня.

«Якщо ви іноді працюєте в будинку, в цьому немає нічого поганого. Однак якщо це стає звичкою, і ви регулярно присвячуєте роботі свій вечір, у вас можуть виникнути проблеми зі спиною і шиєю, а також хвороби, пов’язані зі стресом. Особливо це стосується тих, хто використовує для роботи ручні пристосування з екраном, не піклуючись про поставу», – зазначили експерти.

Занадто велике навантаження на роботі не приносить користі нікому. Напруга знижує продуктивність праці, а стрес псує здоров’я працівників. У зв’язку з цим лікарі радять усім, хто працює занадто багато, поговорити про це зі своїм начальством, перш ніж проблеми зі здоров’ям дадуть про себе знати.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.