Новини технології. 27 червня. На думку Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), використання широкомережного бездротового доступу може шкодити здоров’ю дітей.

Wi-Fi і мобільні телефони небезпечні для діітей

Організація не рекомендує використовувати системи Wi-Fi в школах.

Wi-Fi і інші системи широкомережевого бездротового доступу є джерелами електромагнітного випромінювання, яке може створити додаткове навантаження на організм дитини, спровокувавши неправильне формування центральної нервової системи, вважають у ВООЗ.

Wi-Fi і мобільні телефони, які також є джерелами електромагнітного випромінювання, організація відносить до категорії факторів недоведеного ризику, який, тим не менш, не може бути повністю виключений. Проблема в тому, що у ВООЗ дуже мало медичних даних за впливом використання цих технологій, які почали застосовувати відносно недавно.

У 2010 році вчені з Голландії встановили, що існує взаємозв’язок між відмиранням листя дерев і високочастотним радіовипромінюванням точок доступу Wi-Fi.

Однак радіокомунікаційні агентство Нідерландів спростувало висновки вчених, зазначивши, що наявні дані не доводять такий зв’язок, а зміна кольору листя і їх часткове відмирання відбулося тільки в тих випадках, коли на рослини впливали дуже сильним випромінюванням, що може пояснюватися перегрівом, а не його безпосереднім впливом.

За матеріалами digit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.