Новини спорту. 4 червня. У неділю ввечері в Мадриді на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” відбувся матч легенд місцевого “Реалу” і англійського “Манчестер Юнайтед”. Господарі перемогли з рахунком 3:2.

"Реал" переміг "Манчестер Юнайтед"

На восьмій хвилині відзначився голеадор Фернандо Морієнтес. Бутрагеньйо прострілив з правого флангу і Фернандо в дотик з десяти метрів пробив під стійку.

Але “МЮ” не забарився з відповіддю, забивши у наступній атаці. Дуаут Йорк не зміг пробити з лінії воротарського майданчика, але м’яч підхопив Енді Коул і навісив на дальню стійку, звідки Шарп переправив м’яч у ворота.

Пройшло ще дві хвилини і Королівський клуб знову вийшов уперед. Зідан віддав пас на Фігу і португалець розкішним ударом метрів з 20-ти відправив м’яч у дев’ятку.

На 67-й хвилині “МЮ” отримав право на пробиття пенальті. До м’яча підійшов Тедді Шерінгем і не зміг переграти з 11-метрової позначки Пабло Контрераса. І майже одразу господарі забили третій гол. Редондо, отримавши м’яч від Роберто Карлоса, пройшов двох суперників і відмінним ударом пробив у лівий кут.

Останній гол у матчі забили англійці. Коул кинджальним пасом знайшов у штрафному майданчику Шерінгема, а той зблизився з голкіпером і перекинув його.

Мадрид. “Сантьяго Бернабеу”

Головний арбітр: П’єрлуїджи Колліна (Італія).

ЛЕГЕНДИ РЕАЛУ – ЛЕГЕНДИ МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД – 3:2

Реал: Буйо – Чендо, Роберто Карлос (к), Фернандо Єрро, Санчіс, Зідан, Редондо, Бутрагеньйо, Фігу, Васкес, Морієнтес.

На заміну виходили: Сабідо, Іллгнер, Сантільяна, Іван Ельгера, Амавіста, Альфонсо, Фернандо Санс, Каранка, Контрерас, Іван Перес, Рохас, Веласко, Раміс, Гарсія Кортес, Хуліо Льоренте.

МЮ: ван дер Сар – Лі Мартін, Деніс Ірвін (к), Форчун, Р. Йонсен, Даблін, Шарп, Бломквіст, Енді Коул, Дуайт Йорк, Шерінгем.

На заміну виходили: Ван дер Гув, Блекмор 1:0 Фернандо Морієнтес, 8′ 1:1 Лі Шарп, 9′ 2:1 Луїш Фігу, 11′ 3:1 Фернандо Редондо, 69′ 3:2 Тедді Шерінгем, 80′.