Новини політики. 26 червня. Обвинувачення проти Леоніда Кучми, щодо причетності до вбивства Георгія Гонгадзе, зняли законно – такий вердикт оголосив Вищий спецсуд.

Леонід Кучма
Кучма не має ніякого відношення до вбивства Гонгадзе

Таким чином Феміда відхилила касацію Генпрокуратури на рішення Апеляційного суду. Той, нагадую, підтвердив вердикт Печерського райсуду про незаконне порушення справи проти колишнього президента.

Опоненти Леоніда Кучми з таким вердиктом не згодні й готують позови до Верховного суду та Європейського з прав людини. Крім того, позивач і потерпілий – журналіст Олексій Подольський у США збирає докази корупційної діяльності Кучми.

Віктор Петруненко, адвокат Леоніда Кучми, розповів: “Ми з самого початку стверджували і переконані в цьому, що не було і не може бути достатніх підстав для кримінального переслідування другого президента України Леоніда Кучми. Він є особою, яка не причетна до трагічних подій з Георгієм Гонгадзе“.

У той же час Валентина Теличенко, адвокат Мирослави Гонгадзе, зазначила: “Це дає нам підстави звертатися до Верховного суду про скасування цього конкретного рішення, оскільки я його вважаю незаконним і воно розбігається з багатьма рішеннями в інших справах. Це рішення відкриває для Мирослави Гонгадзе можливість звертатись до Європейського суду про порушення її права на справедливий суд”.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.