Новини економіки. 15 червня. Російський прем’єр-міністр не виключив, що з часом три країни СНД будуть використовувати загальні грошові знаки.

Євразійський союз може отримати єдину валюту

У Санкт-Петербурзі перед зустріччю глав урядів Росії, Казахстану і Білорусії прем’єри трьох країн відвідали форум бізнесменів.

За даними Дмитра Медведєва, торговий оборот трьох держав складає 120 млрд доларів.

“Це означає, що Митний союз запрацював, – упевнений Медведєв. – Але треба думати і про Євразійський союз, з часом ми зможемо вийти на єдину валюту. Це не питання сьогоднішнього дня, але думати про це треба, в тому числі і на рівні експертної ради, – сказав він.

Голова російського уряду зазначив, що приєднається до економічного союзу Росії, Білорусії і Казахстану буде непросто.

“Всіма перевагами можуть користуватися тільки ті країни, які знаходяться в Митному союзі. Вони взяли на себе серйозні зобов’язання. Це повинні почути і інші країни, які думають, що підпишуть 5-10 документів і вступлять в Союз. Це неможливо”, – пояснив прем’єр.

Дмитро Медведєв також пообіцяв надати допомогу Казахстану при переговорах про вступ до Світової організації торгівлі.

“В якийсь час нас лякали тим, що якщо ви це зробите (створення Митного союзу, – прим. Ред.), То не приймемо вас до СОТ. І чого? Нас прийняли, і вас приймуть, всіх приймуть“, – звернувся Медведєв до прем’єр-міністрів Білорусії та Казахстану.

Голова російського уряду також виступив за створення єдиного експертної ради. Прем’єр-міністр Білорусії Михайло Мясникович підтримав цю ідею, зазначивши, що можна створити і єдине рейтингове агентство.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.