Новини економіки. 26 червня. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Київ у 2012 році отримає з державного бюджету субвенцію у розмірі 2 515,4 млн. грн. на погашення заборгованості, що виникає через різницю у тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Київ отримає з держбюджету 2,5 млрд грн

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренка, з цих коштів 2 232,8 млн. грн. буде перераховано ПАТ “Київенерго”, 63,5 млн. грн. – ПАТ “Екостандарт” (Дарницька ТЕЦ), 39,6 млн. грн. іншим котельням міста, а 179,5 млн. грн. – ПАТ “АК “Київводоканал”.

“На погашення заборгованості, яка виникає через різницю в тарифах з державного бюджету для всієї України виділено 4,5 мільярди гривень. Київ отримає більше половини цих коштів. Кабінет Міністрів відреагував на наш запит і прийняв обґрунтування у необхідності виділення саме такої суми. І це для нас велика перемога, адже дозволить зберегти тарифи на існуючому рівні і залишити їх одними з найнижчих в Україні і забезпечити стабільну роботу з надання комунальних послуг споживачам”, — зазначив Руслан Крамаренко.

Відповідно до зазначеної постанови підприємства провели розрахунки між фактичними витратами та зазначеними тарифами і подали до Київської міської територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу. Комісія прийняла рішення про підтвердження витрат, які підлягають відшкодуванню.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.