Новини України. 30 червня. У міста є всі підстави для того, щоб претендувати на статус курорту місцевого значення.

Одеса-курорт
У Керчі планують 4 курортні зони

За словами міністра курортів і туризму АРК Олександра Лієва, підставами для визнання Керчі як курорту місцевого значення є наявність природних лікувальних ресурсів і діючих санаторно-курортних, оздоровчих установ та закладів відпочинку.

Крім того, ресурсною базою для проектованого курорту можуть служити найбільші родовища лікувальних грязей і ропи Чокракського, Тобечикського озер і Булганакського сопкових родовища, розташовані всього в 15-20 км від Керчі.

У цілому ж в місті планується виділити такі 4 курортні зони, як: “Підмаячний” (загальна площа близько 12 га, протяжність берегової лінії 550 м), “Санаторій “Київ” “(загальна площа – 6,15 га, протяжність берегової лінії 402 м ), “Аршинцево” (загальна площа – 1,22 га, протяжність берегової лінії 30 м) і “Камиш-Бурунська коса – Ельтиген” (загальна площа – 280 га, протяжність берегової лінії 7200 м).

“Всі, що розглядаються, території мають досить розвинену сучасну інфраструктуру лікувально-оздоровчих закладів (санаторії) і установ загальнооздоровчого відпочинку (бази відпочинку, пансіонати). Це дозволяє виділити зони з метою їх збереження та подальшого розвитку як курортів місцевого значення “, – підсумував Лієв.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.