Новини світу. 18 червня. Мачуха перетворила прийомну 6-річну дочку в служницю.

Дівчинку віддадуть у нову сім’ю

Опікунка зробила сироту нянькою для рідного сина. За найменшу провину дівчинку жорстоко били і позбавляли їжі.

На 26-річну Галину Г. зі станиці Теміжбекской Кавказького району Краснодарського краю порушено кримінальну справу за жорстоке поводження з дитиною.

Дівчинку забрали з прийомної сім’ї.

Маленька Маша була вся в синцях і забоях. Спочатку вона боялася розмовляти з дорослими, а потім розповіла, як її били і принижували в прийомній сім’ї.

Цілий рік Галина примудрялася водити за ніс органи опіки, розігруючи з себе зразкову матір. Лише розповідь сусідів дівчинки змусила чиновників звернути пильну увагу на новоспечену прийомну сім’ю.

“Ми провели перевірку сім’ї і прийшли до висновку, що Галина Г. неналежно виконувала свої батьківські обов’язки, – розповіли в прокуратурі Кавказького району. – Мати часто не годувала дитину, не займалася її вихованням, не водила до лікарів і в дитячий сад. Замість цього вона цілу добу змушувала дитину доглядати за власним сином. За найменший непослух дівчинку жорстоко били“.

Як вдалося з’ясувати, до народження власної дитини Галина по-справжньому піклувалася про Машу, скрізь була з нею, водила її в садок і всіляко балувала. Все змінилося після того, як прийомна мати дізналася про свою вагітність.

“Рік тому, після того як Галина завагітніла, її немов підмінили, – розповіла тітка дівчинки Віра. – Чим ближче підходив термін пологів, тим жорсткіше вона ставала по відношенню до Маші. Спочатку дівчинку залишали вдома на кілька днів без нагляду на хлібі і воді. Трохи пізніше на обличчі малюка стали з’являтися синці“.

Після народження маленького Колі, дівчину забрали з дитячого саду і перетворили на справжню служницю.

Галина та її чоловік спокійно їхали на весь день, залишаючи місячне немовля на тоді ще п’ятирічну няньку. Вони викинули всі іграшки дівчинки, щоб та не відволікалася і ні на хвилину не залишала Колю одного.

Прийомні батьки змушували Машу готувати немовляті суміші, міняти памперси, укладати спати, вставати на плач дитини ночами. За найменшу провину дівчинку били ременем і позбавляли їжі.

Гроші, які виділяються державою на виховання прийомної дитини, без докорів совісті витрачалися прийомними батьками на потреби свого.

“Нині Маша передана на виховання іншій родичці, – розповіли в районних органах опіки. – Дівчинка ходить в дитячий садок і перебуває під наглядом дільничного педіатра. Нова сім’я оформляє документи на опікунство”.

За матеріалами  Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.