Новини світу. 26 червня. Президент Росії Володимир Путін, який відвідав напередодні Ізраїль, сьогодні їздив на Західний берег Йордану.

У Вифлеємі з’явиться вулиця Путіна

Засоби масової інформації в Палестинській Автономії висвітлюють візит президента Росії досить скромно, зосереджуючись переважно на озвучуванні очікувань глави автономії Махмуда Аббаса від зустрічі з російським лідером.

Ця зустріч уже відбулася у Вифлеємі, на ній обговорювався стан мирних переговорів між Ізраїлем і Палестинською автономією і роль Росії в “квартеті посередників”. Як неодноразово заявляв палестинський лідер, він дуже вдячний уряду РФ за постійну підтримку.

Після закінчення зустрічі президент Путін і глава автономії Аббас взяли участь у церемонії відкриття російського Культурно-освітнього центру, будівництво та подальше фінансування якого забезпечується бюджетом Російської Федерації.

За розпорядженням глави Палестинської автономії одна з вулиць у Вифлеємі названа в честь президента Російської Федерації Володимира Путіна. Це не перша вулиця, що отримала нове ім’я на честь російського лідера: у січні одна з вулиць в Єрихоні була названа на честь Дмитра Медведєва.

За матеріалами Радио Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.