Новини політики. Перший віце-прем’єр України заявив, що Україна і Польща готові до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Приймаючі країни готові до проведення чемпіонату з футболу

“Дружня комунікація між нашими країнами, а також співробітництво в атмосфері взаєморозуміння і взаємодопомоги стали хорошою базою для організації проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу”, – заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським Валерій Хорошковський, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Переконаний, Україні і Польща проведуть Євро-2012 на високому європейському рівні, а вболівальники та учасники чемпіонату отримають справжнє задоволення від свята спорту“, – підкреслив він.

Під час зустрічі сторони позитивно оцінили стан та розвиток двосторонніх відносин в економічній, торговельній і політичних сферах. Перший віце-прем’єр-міністр України подякував польській стороні за системну підтримку євроінтеграційних устремлінь України і висловив сподівання на подальше зміцнення дружніх двосторонніх відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.