Новини здоров’я. 7 червня. Прогулянка на свіжому повітрі після ситного обіду допомагає скинути зайву вагу.

Холод допомагає схуднути

Як вважають вчені, низька температура змушує нас худнути, оскільки на холоді активується бурий жир, який спалює калорії.

Бурий жир є в організмі кожної людини. Він спалює калорії, щоб забезпечити наш організм теплом. Бурий жир активується на холоді в процесі, який називають термогенезом.

Експерти із США припустили, що речовини, дія яких схожа на дію низької температури, наприклад ефедрин, можуть активувати бурий жир і стати новим знаряддям в боротьбі з ожирінням.

В ході експериментів вони або давали волонтерам жилет з холодною водою, або робили ін’єкцію ефедрину. Як виявилося, кількість калорій, які спалили учасники, були одинаковими, проте ефедрин не включав роботу бурого жиру, а лише піднімав кров’яний тиск.

Що стосується охолодження організму за допомогою холодної води, при цьому методі впливу клітини бурого жиру активувалися і використовували калорії для обігрівання організму.

Враховуючи те, що ефедрин володіє рядом побічних ефектів, охолодження є кращим способом боротьби із зайвою вагою.

При цьому вчені не втрачають надію знайти речовину, дія якої повторювала б ефект холодної температури і могла б застосовуватися при лікуванні пацієнтів з ожирінням.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.