Новини політики. 20 червня. Партія «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка увійшла в об’єднану опозицію.

“Громадянська позиція” стала частиною об’єднаної опозиції

Про це під час прес-конференції в Києві заявив сам пан Гриценко.

«Ми провели переговори і прийняли вірне рішення. Партія «Громадянська позиція» увійшла до складу об’єднаної опозиції. 15 червня підписано спільний документ», – сказав Анатолій Гриценко.

«Янукович є найбільшим фактором, який об’єднує опозицію. Потрібно зупинити бульдозер, який знищує засади конституційності, тому партія увійшла в об’єднану опозицію. Ми спільно підемо на вибори», – зазначив він.

За його словами, опозиціонери прийшли до спільного висновку про відповідальність.

«Лідер кожної партії несе персональну відповідальність за тих людей, яких буде пропонувати», – підкреслив Гриценко.

Він також розповів, що опозиція вирішила ще до виборів оприлюднити біографії, декларації, документи про освіту та громадянство всіх кандидатів.

«В українському парламенті будуть тільки громадяни України. Там не повинно бути громадян Росії, Польщі, Румунії та інших країн», – резюмував політик.

Як повідомлялось раніше, з’явилася інформація, що керівництво партії «Батьківщина» веде переговори з Анатолієм Гриценком та Миколою Катеринчуком про входження їхніх партій до складу об’єднаної опозиції для участі у виборах.

Нагадаємо також, що 24 квітня лідери шести політичних сил – Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Юрій Луценко, Сергій Соболєв, В’ячеслав Кириленко та Борис Тарасюк підписали «Декларацію єдності».

Оскільки нове виборче законодавство забороняє участь у виборах блоків партій, список об’єднаної опозиції було вирішено зареєструвати в Центрвиборчкомі від імені партії «Батьківщина».

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.