Новини технологій. 20 червня. Із редакції газети Wall Street Journal прийшла звісточка, що Google прискорив розробку аналога Siri під девайси на платформі Android.

S Voice на Galaxy Nexus
S Voice на Galaxy Nexus

iPhone 3G був сумісний з мережами третього покоління. 3GS був просто трішки швидше (а так, і ще він записував відео). Разом з iPhone 4 з’явилася відеозв’язок FaceTime. Ось вам функції, які «продавали» ці пристрої, які відрізняли їх від попередників.

Чи потрібно говорити, що додавання Siri в iPhone 4S мало набагато більший маркетинговий ефект? Гравці на ринку зрозуміли, що одна тільки можливість викликати віртуального асистента здатна дуже суттєво підняти продажі пристрою. Це зрозуміли в Samsung – і разом зі смартфоном Galaxy S III представили S Voice. Це зрозуміли в Google.

Кодове ім’я проекту стало відомо ще в грудні, його називають Project Majel – на честь актриси Меджел Барретт-Родденберрі, яка подарувала голос бортовому Комп’ютеру з серіалу «Зоряний шлях».

Будучи розробленим в стінах Google Majel стане розвитком існуючого Android-сервісу Voice Actions. Тут поки не варто проводити паралелі з Apple – так, у компанії був Voice Control, але Siri все ж є сторонньою розробкою.

Нагадаємо, що конференція Google I/O 2012 стартує 27 червня. Прекрасний шанс для інтернет-гіганта показати зуби Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.