Новини політики. 21 червня. Людський потенціал є головною конкурентною перевагою України на світовому ринку.

Висококваліфіковані трудові ресурси дають Україні можливість гідно конкурувати на світовому ринку, – Тігіпко

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час робочого візиту до Криму, де він відвідав республіканський Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, повідомляє прес-служба Міністрества соціальної політики.

«Головний ресурс України – це не нафта, не газ, навіть не метал. Головний наш ресурс – це люди», – заявив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр зазначив, що висококваліфіковані трудові ресурси дають Україні можливість гідно конкурувати на світовому ринку.

«Ми знаємо багато країн, які не мають природних ресурсів, не мають вигідного географічного положення, але успішно конкурують за рахунок високоякісного трудового потенціалу людей. Україні потрібна комплексна програма, яка дозволить розвинути трудовий потенціал українців. Саме тому ми зараз займаємося законом про зайнятість, який стимулюватиме роботодавців створювати робочі місця», – наголосив Сергій Тігіпко.

Нагадаємо, законопроект про зайнятість населення ухвалений Верховною Радою в першому читанні. В законопроекті пропонується на рік звільнити від сплати єдиного соціального внеску роботодавців, які працевлаштовують на перше робоче місце молодих людей без досвіду роботи, інвалідів, осіб старших 50-ти років, одиноких батьків, батьків, які виховують дітей до 6 років і дітей-інвалідів. Людям старшим 45-ти років держава буде видавати ваучер на здобуття освіти, а випускники, які укладуть контракт на роботу в сільській місцевості за потрібними державі спеціальностями, отримають стартові виплати в розмірі 5 мінімальних заробітних плат. Ще одне цікаве нововведення законопроекту – інформація про стажування студента буде вноситися в трудову книжку як стаж.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.