Новини спорту. 25 червня. Вчора, 24 червня, у Валенсії на восьмому етапі чемпіонату Формули-1 – Гран-прі Європи відбулася гонка.

Фернандо Алонсо
Алонсо виграв Гран-прі Європи

Перемогу святкував дворазовий чемпіон Формули-1 іспанець Фернандо Алонсо, який виступає за «Феррарі». Другим фінішував фін Кімі Райкконен з “Лотуса» ». Третє місце зайняв німецький гонщик «Мерседеса» Міхаель Шумахер, який піднявся на подіум вперше після повернення в Формулу-1.

Діючий дворазовий чемпіон і володар поул-позишн німець Себастьян Феттель (“Ред Булл») зійшов. Стартувавши з першого ряду Льюїс Хемілтон (McLaren Mercedes) був тільки 19-м.

В особистому заліку на перше місце вийшов Алонсо (111 очок), Уеббер (91) став другим, а Хемілтон (88), який очолював чемпіонат після перемоги на попередньому етапі, опустився на третю позицію.

В командному заліку продовжує лідирувати “Ред Булл” (176), випереджаючи “Макларен” на 39 очок і “Лотус” на 50.