Новини технологій. 6 червня. Facebook розробляє технологію, що дозволить дітям до 13 років користуватися соцмережею під наглядом батьків.

Facebook може дозволити реєструватись у соцмережі дітям до 13 років

Оскільки реєстрація у Facebook дітям до 13 років наразі заборонена, із введенням подібної технології сервіс отримає нову категорію користувачів та нові дискусії щодо приватності.

Тестова технологія дозволяє прив’язати акаунти дітей до акаунтів батьків, котрі вирішуватимуть, з ким їхні діти можуть дружити у Facebook і якими послугами та додатками користуватися.

Facebook тестує числену кількість сервісів у закритому форматі – проте багато з них так і не втілюються у життя в офіційній версії. Таким чином сам факт тестування «дитячого» функціоналу ще не означає, що подібний сервіс буде реалізовано.

«Ми постійно ведемо діалог із зацікавленими сторонами та політиками щодо того, як допомогти батькам убезпечити своїх дітей у онлайн-середовищі, котре постійно розвивається», – дають пояснення представники Facebook щодо необхідності контрольованого «дитячого соціалу».

Однак, відкриття соцмережі для дітей молодше 13 років дозволить Facebook, крім отримання статусу «добрих діл майстра», увійти у нову комерційну нішу, охопивши ринок дитячих онлайн-ігр.

За матеріалами MediaSapiens

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.