Новини технології. 10 червня. Найбільша світова соціальна мережа Facebook порадувала більше 900 мільйонів своїх шанувальників, офіційно повідомивши про запуск App Center (“Центр додатків”).

Facebook офіційно запустив App Center для соціальних програм

Нова пропозиція, по суті, являє собою аналог додатків, які розплодилися останнім часом у магазинах, і є місцем, де користувачі можуть знаходити так звані соціальні програми, а розробники отримують додаткові можливості для просування і популяризації своїх творінь.

Доступ до розміщеного в App Center контенту здійснюється як через фірмовий сайт, так і в Facebook-додатках для iOS і Android, при цьому кожна програма, що отримала там місце, має скріншоти і докладний опис, так що користувач легко зможе зрозуміти, з чим він має справа, ще до установки.

Крім того, якщо ви знайшли цікаву вам програму на комп’ютері, ви зможете перенаправити її на мобільний пристрій за допомогою опції Send to Mobile.

Крім іншого, якщо мобільний додаток для iOS або Android вимагає завантаження, на смартфоні з’явиться посилання на скачування його з Apple App Store або Google Play.

Додамо, що сервіс App Center в даний час доступний користувачам Facebook в США і містить в своєму каталозі понад 600 мобільних і веб-додатків, а в інших країнах і регіонах він з’явиться в найближчі тижні.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.