Новини політики. 26 червня. У парламент наступного скликання проходять регіонали, об’єднана опозиція, комуністи і Кличко.

Якби вибори до парламенту пройшли в червні, п’ятивідсотковий бар’єр подалали б 4 партії

Якби вибори в парламент пройшли в червні, п’ятивідсотковий бар’єр подолали б Партія регіонів, об’єднана опозиція під прапором Батьківщини, УДАР, і КПУ. Про це пише ЛІГАБізнесІнформ.

Такі дані має Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) за підсумками останнього дослідження, проведеного 8-17 червня 2012 року.

Зокрема, за Партію регіонів готові проголосувати 16% опитаних, за Батьківщину 14,5%, за УДАР Віталія Кличка – 8%, за комуністів – 5,8%. Всього ж, за даними КМІС, явка на майбутніх парламентських виборах очікується на рівні 55% від загальної кількості виборців в Україні.

Що стосується партій, які задекларували свою участь у парламентських перегонах, але не долають прохідний бар’єр 5% на сьогодні, то КМІС дає такий результат:

Партію Наталії Королевської “України – Вперед!” готові підтримати 3,3% виборців, Всеукраїнське об’єднання “Свобода” може розраховувати на 3,1%. Народна партія” Володимира Литвина знаходиться на рівні 1% підтримки населення, а партія “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, тільки недавно увійшла в об’єднаний список опозиції, а тому представлена в даному дослідженні окремо, має 1,3% підтримки.

Опитування було проведено з 8 по 17 червня 2012 року. В ході дослідження опитано 2040 респондентів у віці від 18 років у всіх областях України, Києві та Криму. Похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.