Новини України. 14 червня. Голова КМДА Олександр Попов вручив повідомлення на отримання квартир 7 медичним працівникам Києва до професійного свята.

Сім столичних медиків отримали безкоштовні квартири до професійного свята

З нагоди відзначення Дня медичного працівника 136 медиків отримали Почесні грамоти Київської міської державної адміністрації. Вручив нагороди за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм голова Київської міської державної адміністрації.

“Кожен з нас так чи інакше, хоча б раз у житті звертається до вас за допомогою. У складний час, у непростих умовах – ви завжди надаєте допомогу на найвищому рівні, проявляючи професіоналізм, любов до людей, гуманність і патріотизм. Кожен ваш день сповнений подвигом і самовіддачею, ваша праця заслуговує на найщирішу повагу і безмежну вдячність. Адже порятунок життя і здоров’я людей стали для вас професією і покликанням”, – зазначив Попов.

Нагадаємо, у 2011 році медичним працівникам було надано 26 квартир: 7 безкоштовних квартир та 19 – за програмою будівництва доступного житла “70 на 30”.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.