Новини політики. 23 червня. Міністерство освіти відправлятиме чиновників на міжнародні шкільні олімпіади у складі українських делегацій.

Чиновники з відомства Табачника їздитимуть з школярами на міжнародні олімпіади

У відомстві Табачника відправлятимуть чиновників в подорож з українськими дітьми, які братимуть участь у міжнародних олімпіадах. Так вони зможуть побувати в Аргентині (математика), Естонії (фізика), Сінгапурі (біологія) і США (хімія).

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №707 від 15.06.2012 р. до складу делегацій від України, крім керівників команд та школярів, увійшли чиновники міністерства, які за посадою не мають ніякого відношення до міжнародних змагань: директор юридичного департаменту міністерства Кравченко О.А. (математика), головний спеціаліст департаменту наукової діяльності та ліцензування Буштрук А.Г. (фізика), заступник директора департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами міністерства Царенко А.В. (біологія), заступник директора департаменту наукової діяльності та рецензування Хименко О.А. (хімія).

Офіційно ці чиновники входять до складу команд як спостерігачі, але виконувати свою роботу не зможуть. Адже спостерігачі на міжнародних олімпіадах беруть участь у перевірці робіт учасників своєї країни і оцінюють, наскільки точно відповідають виставлені журі оцінки кожній роботі.

Зазвичай таку роботу доручають фахівцям, які не тільки знають предмет, але і беруть участь у підготовці команди, добре знають дітей і їх можливості.

Участь спостерігача в олімпіаді обходиться недешево. І не кожна країна погоджується на такі додаткові витрати. Крім квитків на дорогу, харчування та проживання, треба заплатити оргвнесок за кожного спостерігача, а ця сума коливається від тисячі євро.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.