Новини технології. 29 червня. Компанія «Доктор Веб» повідомила про вихід нової версії «Антивірусу Dr.Web» 7.0 для файлових серверів Windows.

Комп'ютерний вірус, хакер
Вийшов «Антивірус Dr.Web» 7.0 для файлових серверів Windows

Сімейство продуктів Dr.Web Server Security Suite, що входять в корпоративний комплекс Dr.Web Enterprise Security Suite, забезпечує захист файлових серверів, що працюють під управлінням ОС Microsoft Windows Server, від різних загроз інформаційної безпеки, включаючи проникнення вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського та рекламного ПЗ, хакерських утиліт і різних шкідливих об’єктів з будь-яких зовнішніх джерел. Використання центру управління з «Антивірусом Dr.Web 7.0» для файлових серверів Windows не передбачено.

За словами розробників, версія 7.0 «Антивірусу Dr.Web» для файлових серверів Windows включає безліч нововведень. Оновлений сканер з графічним призначеним для користувача інтерфейсом дозволяє здійснювати пошук шкідливих програм в багатопотоковому режимі, використовуючи всі можливості процесорів з багатоядерної архітектурою, завдяки чому помітно підвищилася продуктивність роботи програми. Також зросла швидкість перевірки сканером з графічним інтерфейсом об’єктів автозапуску, змінних носіїв, мережевих і логічних дисків, поштових форматів, файлів і каталогів, включаючи архіви. Крім цього, у версії 7.0 сканера був доданий функціонал з пошуку загроз, що інфікують BIOS персонального комп’ютера, так званих «біоскітов».

До складу «Антивірусу Dr.Web» 7.0 для файлових серверів Windows був доданий новий модуль Dr.Web Anti-rootkit Service – універсальна підсистема для детектування і лікування активних загроз, що використовують руткіт-технології. Інший новий компонент – «Антивірусна мережа» – дозволяє ефективно здійснювати віддалене управління антивірусним ПЗ Dr.Web для Windows версії 7.0, встановленим на комп’ютерах в локальній мережі, повідомили в «Доктор Веб». Завдяки цьому нововведенню з’явилася можливість управляти антивірусом на будь-якому комп’ютері локальної мережі з іншого комп’ютера, що підтримує роботу з антивірусною мережею, при наявності відповідного пароля. Крім того, адміністратор може задати майстер-пароль, з використанням якого можна управляти всіма налаштуваннями антивірусу і його компонентів.

У той же час, оновлена версія «Антивірусу Dr.Web» для файлових серверів Windows включає безліч поліпшень і нововведень, що оптимізують роботу всього програмного комплексу, а також підвищують його стабільність і швидкодію. Так, у версії 7.0 з’явилася можливість автоматичного підвищення прав програми в процесі сканування, якщо сканер був запущений з непривілейованої облікового запису. До складу продукту додано новий сервіс Dr.Web Control Service, що відповідає за єдине управління компонентами антивіруса та їх взаємодія, а також за збір статистичної інформації та планування оновлення.

У новій версії реалізована можливість автоматичного відновлення компонентів антивіруса з локального репозиторія в разі їх пошкодження або видалення, при цьому значно модифікований менеджер ліцензій та модуль автоматичного оновлення, який більше не залежить від «Планувальника Windows».

Крім усього, в програмний комплекс додані нові локалізації з підтримкою азербайджанського, італійського, японського та португальської мов. Зміна мови інтерфейсу здійснюється відразу ж після зміни відповідних налаштувань.

При переході на версію 7.0 «Антивірусу Dr.Web» для файлових серверів Windows можливе часткове збереження налаштувань роботи з версією 6.0 – переносяться деякі налаштування роботи компонентів Dr.Web SpIDer Agent і Dr.Web SpIDer Guard. Користувачі можуть завантажити нову версію програмного продукту з сайту «Доктор Веб»

За матеріалами cnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.