Новини економіки. 12 червня. Президент України Віктор Янукович підписав закон, що відкриває вільний доступ громадян до декларацій про доходи державних службовців.

Янукович підписав закон про протидію корупції

Це передбачає закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції “, повідомляє прес-служба глави держави. Про це пише Сегодня.ua.

За словами глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна, документ значно розширив можливості для ЗМІ і громадян щодо доступу до інформації про доходи державних чиновників.

“Законом, зокрема, внесено зміну до редакції ст. 6 закону “Про доступ до публічної інформації “. Відтепер не відносяться до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, встановленим законом “Про засади запобігання та протидії корупції”, крім відомостей, зазначених у п. 7 приміток додатку до цього закону”.

“Таким чином, всі декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, подані держслужбовцями, є публічними, доступ до них не може бути обмежений “, – пояснив Льовочкін.

Льовочкін також нагадав, що президент України та керівництво адміністрації президента ще до прийняття нового закону оприлюднили декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.