Новини політики. 19 червня. Всі законопроекти про податок на розкіш, включені до порядку денного пленарного тижня Верховної Ради, не будуть прийняті в сесійній залі.

Симоненко: Для того, аби не прийняти законопроект про розкіш, об’єднається і опозиція, і влада

Таку думку висловив лідер фракції КПУ Петро Симоненко.

За його словами, сьогоднішня ситуація показує, що «все робиться технологічно так, щоб провалити будь-який законопроект про податок на розкіш».

«Швидше за все це питання буде відкладене на наступну каденцію, що зайвий раз буде свідчити про спробу приховати справжній стан і стан більшості з тих, хто сьогодні кричить про захист народу», – сказав П. Симоненко.

При цьому політик нагадав, що свій законопроект фракція КПУ подавала ще раніше і в березні 2012 узагальнила в цьому документі не тільки підвищення податку на розкіш, а й графу, яка стосується доходів, як законних так і не законних.

«КПУ запропонувала диференційовану графу оподаткування залежно від доходів конкретної людини», – сказав лідер комуністів.

Крім того, за словами П. Симоненка, законопроект комуністів єдиний, який пропонує оподаткування дорогих покупок і подарунків.

У той же час, за словами депутата, навряд чи хоч один законопроект, незалежно, поданий він від уряду, КПУ чи опозиції, буде прийнятий.

«Сьогодні ми наполягли на тому, щоб наш законопроект включили до порядку денного, але я сумніваюся, що в цій сесії буде прийнятий хоч один. І тут свої сили об’єднають і «помаранчеві», і фракція влади», – підсумував П. Симоненко.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.