Новини України. 11 червня. Сьогодні в Донецьку близько 350 пенсіонерів та інвалідів з організації “Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля” мітингували з транспарантами “ЄВРО 2012 – бенкет під час чуми”, “Руки геть від захисників вітчизни”.

Чорнобильці у Донецьку протестували проти політики Партії регіонів

“Одні люди поставлені на межу виживання, а інші з жиру бісяться. Ось чому чемпіонат – це бенкет під час чуми. Сьогодні тут є евакуйовані з Чорнобильської зони, в яких з нового року пенсія зменшилася в 4-5 разів, – заявив лідер протестувальників Володимир Деркач.

“Це Євро побудовано за рахунок нас, українців. Кожний пересічний українець витратив на цю справу 2000 гривень, а непересічний навпаки – заробив мільйони. Так, наприклад, цемент для будівництва спортивних споруд в країні купували за ціною, яка перевищує оптову в 3 рази. І це тільки один приклад. Українські правителі думали не про спорт, вони думали тільки про свою вигоду“.

Всі мітингувальники називали політику Партії регіонів антинародною. При цьому їм доводилося перекрикувати російську народну музику, яка голосно звучала.

Акція протесту збіглася з ярмарком народних промислів “Барви України”, але чорнобильці впевнені, що їх заглушали спеціально.

До протестувальників вийшли з будівлі облдержадміністрації кілька чиновників. Активісти заявили їм, що зламають колонки, якщо музику не вимкнуть, після цього вона припинилася.

Головна вимога мітингувальників традиційна: виконати всі рішення судів, які вступили в законну силу і винесені ім’ям України.

Ці рішення чорнобильці принесли з собою – вішали на одяг і тримали в руках. Пенсіонери закликали всіх громадян, чиї права порушені, приєднуватися до їхньої боротьби і не відступати до “переможного кінця”.

Вони заявили, що будуть приходити на площу перед облдержадміністрацією щодня, поки їм не нададуть можливість зустрітися з президентом Віктором Януковичем під час його прибуття до Донецька на гру футбольного чемпіонату.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.