Новини здоров’я. 24 червня. Речовина, що міститься в чорному перці і змушує нас чхати, також допомагає зберегти струнку фігуру.

Чорний перець допомагає схуднути

Якщо припущення вчених щодо впливу чорного перцю на фігуру підтвердяться, він може стати новим натуральним засобом для боротьби із зайвою вагою і ожирінням. На це сподіваються дослідники з Сеула.

«Наші висновки говорять про те, що пиперин – важливий компонент чорного перцю – пригнічує розвиток клітин жиру. Це дає надію на його використання при лікуванні пацієнтів з хворобами, пов’язаними з надмірною вагою», – зазначили вони.

Корисні властивості чорного перцю відомі вже давно. Рослина і видобуту з нього спецію використовують в медицині країн Сходу проти холери, діареї та проблем зі шлунково-кишковим трактом. Незважаючи на це, про механізм впливу чорного перцю на організм відомо небагато.

У ході дослідження корейські експерти вивчали вплив пиперина на гени, що відповідають за розвиток клітин жиру. Результати показали, що пиперин впливає на роботу цих генів. Це властивість чорного перцю дає початок ланцюгової реакції, яка допомагає стримувати формування жирових відкладень.

«У цілому, ми вважаємо, що пиперин є потенційно ефективним натуральним засобом для лікування ожиріння», – стверджують дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.