Новини здоров’я. 22 червня. Багато хто, напевно, помітив, що з віком люди стають повніші, особливо, зайві кілограми помітні у жінок, оскільки вони фізіологічно схильні до повноти.

З віком люди забувають про правильне харчування і починають їсти більше

Цікаво, в чому ж криється причина того, що люди після 35-40 років починають поправлятися, втрачаючи привабливість?

І справа навіть не стільки в красі, скільки в здоров’ї, адже надмірна вага ще здоров’я нікому не додала. Не секрет, що зайві кілограми спочатку відкладаються на внутрішніх органах, а вже потім з’являються на боках і стегнах. Щоб позбутися цієї недуги, можна звернутися в центр схуднення, де фахівці встановлять причини ожиріння і призначать індивідуальне лікування.

Вважалося, що з віком сповільнюється метаболізм, тому що порушується обмін речовин і, таким чином, з’являється зайва вага. Насправді, як показали дослідження, це лише другорядна причина. Фахівці встановили, що з віком люди забувають про правильне харчування і починають їсти більше. Крім цього, спосіб життя стає малорухомим. Все це в цілому призводить до порушення обміну речовин.

Як показала статистика, багато людей хотіли б повернутися назад, щоб не бути такими легковажними після 40, оскільки скинути зайву вагу в їхньому віці набагато складніше.

Дієтологи нагадують, якщо у вас проблеми із зайвою вагою, то з часом ситуація тільки погіршиться, якщо нічого не робити вже сьогодні. Крім того, вони попереджають, що шанси виникнення цукрового діабету зростають в 20 разів.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.