Новини здоров’я. 19 червня. Нова робота професора соціології з Британії про моногамні стосунки, любов і зраду, ставить під сумнів можливість чоловічої вірності.

Більшість чоловіків зраджують своїм дружинам через нудьгу в ліжку

Автор упевнений, що зради з боку чоловіків не тільки природні, але і є доказом … любові до дружини.

Якби чоловіки не любили своїх дружин, вони не зраджували б їм, стверджує Ерік Андерсон з університету Вінчестера, Великобританія. Не відчуваючи до своїх супутниць любові, вони давно покинули б їх, щоб насолоджуватися сексом з іншими жінками без відчуття провини.

Як показало опитування серед 120 чоловіків, більшість з них зраджують своїм дружинам через нудьгу в ліжку, а не від нестачі почуттів. На думку експерта, моногамія є мало реалістичною. «Дані свідчать про те, що чоловіки-зрадники не мають нестачі в почуттях, але незадоволені сексом лише з однією людиною. Чоловіки потай зраджують дружинам, тому що люблять їх і бояться поранити їх почуття, натякнувши про бажання займатися сексом на стороні», – зазначив він.

Колега вченого, професор психології з університету Лондона Паула Ніколсон, вважає теорію Андерсона невірною.

«Це не має сенсу. Чоловіки зраджують, бо в них з’являється такий шанс. Вирушаючи у відрядження і зустрічаючи в барі жінку, він навряд чи думає про те, як сильно любить свою дружину. Він просто сподівається, що дружина ніколи про це не дізнається», – аргументує вона.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.