Новини технологій. 7 червня. У 2017 році кількість підключень до мобільних мереж в світі складе майже дев’ять мільярдів, повідомляється в прогнозі компанії Ericsson.

мобільний
Кількість абонентів мобільного зв'язку у світі зростає

До цього моменту на Землі, за оцінкою Бюро перепису населення в США (US Census Bureau), проживатиме 7,36 мільярда людей.

Таким чином, число абонентів стільникового зв’язку перевищить число людей у ​​світі.

Відзначимо, що одну людину мобільна статистика може вважати за двох і більше абонентів. Так відбувається, наприклад, якщо у неї кілька мобільних телефонів з активними з’єднаннями або апарат з двома і більше SIM-картами.

У першому кварталі 2012 року в світі було 6,2 мільярда абонентів послуг мобільного зв’язку. Населення Землі, згідно лічильнику на сайті Бюро перепису, обчислюється 7,018 мільярдами людей.

Зараз лідерами за темпами зростання числа мобільних абонентів є Китай та Індія. У січні-березні 2012 року в Китаї було зафіксовано 39 мільйонів, а в Індії – 25 мільйонів нових підключень.

Ericsson прогнозує, що до 2017 року 85 відсотків жителів земної кулі будуть мати доступ до мереж третього покоління, а половина населення зможе скористатися послугами 4G.

З майже 9 мільярдів мобільних підключень третину припадатиме на смартфони.

Компанія Ericsson виробляє телекомунікаційне обладнання та співпрацює з операторами мобільних і фіксованих мереж. Через мережі Ericsson передається більше сорока відсотків світового мобільного трафіку.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.