Новини здоров’я. 27 червня. Вчений Роберт К. Бек встановив, що часник негативно впливає на мозок.

часник
З’ївши навіть трохи часнику, ви будете втричі загальмованіші

У своїх дослідженнях, які вчений проводив у 70-х роках минулого століття, вивчаючи людський мозок, виявив, що негативний вплив на його функції надає часник.

Проводячи далі дослідження він дізнався, що, виявляється, філософські вчення і йога категорично забороняють вживати часник, незважаючи на те, що ця заборона суперечить медичним теоріям.

Досліди Роберта К. Бека довели, що часник чинить гальмвну дію на мозок.

Сульфаніл-гідроксильний іон, який міститься в часнику і цибулі, потрапляє через кров в мозок і викликає токсичну реакцію. Цей вплив часнику було відкрито випадково, коли вчений перевірив стан своїх співробітників, які повернулися з обіду. Енцефалограф показав, що клінічно всі ці люди були мертві. Як виявилося, вони усі їли італійський салат з часником.

У 1950 році Роберт К. Бек працював в авіаконструкторських бюро, де кожен раз хірург нагадував, щоб пілоти не їли нічого з часником протягом 72 годин до польоту, оскільки він майже втричі знижує реакцію. З’ївши навіть трохи часнику, ви будете втричі загальмовані. Спочатку лікарі не розуміли, чому відбувається саме така реакція, але через 20 років учені визначили, що часник – отруйний продукт.

Сульфаніл-гідроксильні іони, які знаходяться в часнику, мають високу проникаючу здатність, так ця отрута потрапляє в мозок через мозкові оболонки. Вчений пропонує перевірити цей факт – можна натерти підошву взуття часником, а через деякий час ваша ступня буде просякнута часниковим запахом.

Багато садівників застосовують часник як знищувача шкідників городу.

Незважаючи на те, що самі по собі часник і цибуля володіють багатьма корисними речовинами, вони отруйні і впливають на головний мозок, тому дієтологи не радять зловживати цими продуктами, або в подальшому звернутися в медичний центр для проходження детоксикації організму.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.