Новини здоров’я. 14 червня. У Британії 6-річний хлопчик, що не переносить гучних звуків через рідкісну хворобу, вижив після півгодинного серцевого нападу.

Грім викликав у хлопчика раптовий прилив адреналіну через страх

У Бірмінгемі лікарі протягом тижня боролися за життя 6-річного Каллума Брайана, який впав у 5-денну кому через грозу.

За словами 41-річної матері Джейн Брайан, вона поїхала на машині зустрічати дитину з початкової школи, коли на вулиці почався сильний дощ.

“До цього моменту я навіть не підозрювала, що природне явище могло коштувати моєму хлопчикові життя”, – зізналася мати.

Після розряду грому Брайан почервонів, перестав дихати і звалився замертво на землю.

Як з’ясувалося пізніше, звукове явище в атмосфері, що супроводжує розряд блискавки, викликало у хлопчика раптовий прилив адреналіну через страх.

За словами Джейн, що працює рятувальником, спочатку вона спробувала самостійно впоратися з проблемою і зробити Каллуму серцево-легеневу реанімацію. Однак коли мати зрозуміла, що її спроби марні, вона негайно доставила хлопчика в найближчу лікарню.

Лікарі медичного закладу Birmingham Children’s Hospital заявили, що грім став причиною зупинки серця хлопчика. Як з’ясувалося пізніше, 33 хвилини він перебував у стані між життям і смертю.

Протягом декількох годин медичні фахівці боролися за життя Каллума, поки він не впав у кому через ураження головного мозку.

“5 днів коми мого малюка були найстрашнішими в моєму житті, – заявила мати 6-річного хлопчика. – Лише на шостий день після трагедії він прийшов до тями”.

“Якби Джейн привезла Каллума хоча б на 10 хвилин пізніше, нам би не вдалося його врятувати, – зізнався лікар Віні Боул, відповідальний за проведення операції. – На наших очах сталося диво”.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.