Новини світу. 26 червня. Бразильські ув’язнені зможуть скоротити свій термін, читаючи книги.

Бразильські в’язні вчитимуться заради власної волі

Відповідний закон було опубліковано в офіційній державній газеті Diario Oficial da Uniao.

Програма отримала неофіційну назву “Спокута через читання”. Вона реалізовуватиметься в чотирьох федеральних в’язницях Бразилії.

За кожну прочитану книгу термін ув’язненим скоротять на чотири дні, при цьому в рік враховуватимуться до 12 книг. Таким чином, ув’язнені зможуть скоротити свій термін на 48 днів кожен рік.

Ув’язнені зможуть вибирати між художніми книгами, філософією та науковими працями, якими володіє тюремна бібліотека. На читання однієї праці їм відводиться від 21 до 30 днів. Після прочитання ув’язнені повинні написати есе, яке оцінюватимуть експерти, що працюють у в’язницях. В тому разі якщо злочинця упіймають на плагіаті або списуванні, його позбавлять права брати участь у цій програмі.

У в’язницях також проходитимуть семінари з читання.

У бразильських тюрмах і раніше скорочували термін, якщо ув’язнений вчився. Однак, як зазначає Bulhufas, це перший закон, що встановлює співвідношення між прочитаними книгами і кількістю днів, на яке буде скорочений термін.

Всього в бразильських в’язницях сидять близько 513 тисяч осіб, з них, за даними на 2005 рік, 70 відсотків не отримали середньої освіти.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.