Новини світу. 18 червня. Відомо, що Білл Гейтс вирішив не особливо розбещувати дітей спадщиною. Найбагатша людина планети вважає, що його син і дві дочки повинні всього домогтися в житті самі. Так що у спадок їм дістанеться лише стартовий капітал, в розмірі 0,2% від капіталу (все інше буде витрачено на добродійність) і 11 заповідей.

Білл Гейтс
Білл Гейтс розказав дітям про те, як досягти успіху в житті

Заповідь перша: Життя несправедливе – звикніть до цього факту.

Заповідь друга: Світу начхати на твоє самопочуття і самоповагу. Світ очікує від тебе якихось досягнень, перед тим як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.

Заповідь третя: Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 000 доларів в рік одразу після закінчення школи. Ти не станеш віце-президентом компанії, з лімузином і особистим водієм, поки не заслужиш цього.

Заповідь четверта: Якщо ти думаєш, що твій вчитель строгий і вимогливий – почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя, кар’єра боса залежить від того, як ти справляєшся зі своїми завданнями.

Заповідь п’ята: Смажити бургери в «Макдоналдсі» – не найнижче для твоєї гідності. Твої прадіди назвали б будь-яку, навіть таку, роботу «хорошим шансом».

Заповідь шоста: Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не зациклюйся на своїх невдачах, вчися на них.

Заповідь сьома: До твого народження батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, перучи твій одяг і слухаючи нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку поприбирати свою кімнату.

Заповідь восьма: Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів, життя – ні. В деяких школах припинили ставити погані оцінки, дозволили скільки завгодно здавати тест або не відповісти на питання … Це анітрохи не схоже на те, що відбувається в житті.

Заповідь дев’ята: Життя не розділене на семестри, літніх канікул в ньому не існує, і дуже мало працедавців, зацікавлених допомогти тобі знайти своє «я». Тобі доведеться робити це в твій особистий час.

Заповідь десята: Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав’ярні, а на робочому місці.

Заповідь одинадцятій: Підтримуй добрі стосунки з очкариками-«ботаніками». Швидше за все, один з них колись стане твоїм начальником.

За матеріалами Hochu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.