Новини політики. 29 червня. Віце-президент ЄНП Яцек Сарюш-Вольські заявив, що в ході саміту ЄНП, високопоставлені члени партії обговорили критерії визнання демократичними і легітимними наступних парламентських виборів в Україні.

Юрій Луценко-Юлія Тимошенко
У Європі легітимність виборів вбачають і у звільненні лідерів опозиції

Про це він заявив в Брюсселі по завершенні саміту ЄНП. Про це пише Сегодня.ua.

“Були обговорення критеріїв визнання виборів демократичними і легітимними”, – сказав депутат.

Він зазначив, що багато тих, хто виступав, відзначили, що для визнання українських виборів демократичними важливо не тільки те, як вони будуть проведені, а й звільнення ув’язнених зараз представників опозиції.

“Таким був тон дискусії”, – сказав Сарюш-Вольські.

“Для демократичних легітимних виборів важливо саме демократичне проведення виборів, але також звільнення опозиційних лідерів з в’язниці”, – підкреслив він.

Віце-президент ЄНП також повідомив, що в ході обговорення Президент партії Вільфред Мартенс ще раз висловив підтримку колишньому прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко від імені партії.

За словами Сарюш-Вольського, учасники саміту також говорили про майбутнє угоди про асоціацію з Україною, і про те, чи стане його підписання поштовхом для зміни політики урядом чинного українського Президента Віктора Януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.