Новини політики. 18 червня.  Прем’єр розкритикував європейські ЗМІ та “доморощених діячів” за “брехню” про Україну.

Азаров викрив “антиукраїнську диверсію”

Гостей Євро-2012 в Україні могло б бути значно більше, якби не європейці не злякалися інформації, що поширювалася про країну в ЗМІ.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

“Але зате ті, хто приїхали, отримали зовсім інше уявлення про Україну. Вони побачили зовсім іншу Україну. У них з’явився привід думати про те, що засоби масової інформації дають недостовірну інформацію про Україну і ми повинні, використовуючи Євро, прорвати завісу брехні, обману, пропаганди проти України, яку розгорнули наші доморощені діячі”, – сказав очільник уряду.

Він зазначив також, що Україна на відміну від Польщі не отримувала допомогу від Євросоюзу на підготовку до проведення Євро-2012.

“Нам ніхто нічого не дав, нам жодного цента не дали на цю справу, хоча це був загальноєвропейський захід”, – сказав прем’єр.

При цьому, за його словами, опозиція проводила в Європі “масову кампанію” із закликом бойкотувати чемпіонат.

“Закликали взагалі скасувати проведення чемпіонату в Україні. Стали з’являтися статті, які стали залякувати іноземців, що в Україні злочинність, що там расизм, там проституція на кожному кутку, там брудно, там ціни високі. Це була цілеспрямована диверсія проти нашої країни”, – підкреслив Азаров.

Він також зазначив, що зараз тональність публікацій про Україну в західних ЗМІ змінилася.

“Євро – це можливість відкрити нашу країну для Європи. Зараз вже ми не побачимо в засобах масової інформації заходу таких антиукраїнських коментарів, вони зникли”, – сказав Азаров.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.