Новини авто. 22 червня. Компанія Opel має намір в найближчому майбутньому знизити ціни на свої моделі і зробити їх доступнішими для покупців.

Opel зробить свої автомобілі дешевше

«Нам необхідно повернути нашу традиційну клієнтську базу, – заявив керівник німецького виробника Карл-Фрідріх Штрак. – Ми просунули Opel вгору за ринковими сегментами занадто швидко. Тому ми трохи відступимо назад, проведемо необхідне коригування і зробимо наші автомобілі більш доступними».

Штрак додав, що змінена цінова політика Opel не викличе конкуренції з іншим брендом концерну General Motors – Chevrolet. За словами топ-менеджера, покупці не вважають ці дві марки прямими конкурентами.

Глава Opel також зазначив, що незважаючи на кризу в Європі компанія не збирається знижувати інвестиції в розробку нових продуктів (для порівняння, Fiat має намір скоротити аналогічну статтю витрат на 500 мільйонів євро). До 2016 року німецький виробник розраховує представити 23 нових і рестайлінгових моделей, а також запустити в серію три нові сімейства двигунів і 13 силових установок.

За матеріалами Motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.