Новини здоров’я. 11 червня. Як показало нове дослідження, у багатьох випадках ліки виявляються не менш ефективними в боротьбі з апендицитом, ніж традиційна операція.

Ліки бувають не менш ефективні в боротьбі з апендицитом, ніж операція

Британські вчені пропонують переглянути підхід до лікування гострого апендициту, замінивши оперативне втручання лікуванням за допомогою антибіотиків там, де це доцільно.

Для людей, які страждають від гострого апендициту без ускладнень, антибіотики можуть бути більш розумною альтернативою оперативному втручанню. При цьому, 20% пацієнтів, яких лікують антибіотиками, все одно доводиться проводити операцію по видаленню апендикса.

Дослідники проаналізували цілий ряд наукових робіт за участю сотень пацієнтів, щоб з’ясувати, чи є операція необхідністю при гострому апендициті, як це прийнято з 1889 року.

В результаті вони зробили висновок, що пацієнтам без ускладнень, які знаходяться під постійним спостереженням, в більшості випадків немає необхідності вирізати апендикс. Лікування антибіотиками не тільки успішно бореться із запаленням, але й скорочує період перебування пацієнта в лікарні.

З новими методами діагностики апендициту можна без побоювання спостерігати за хворим, даючи йому антибіотики, якщо у нього немає ускладнень, або діагноз не підтверджено. Пацієнтам з явними ознаками перфорації або перитоніту необхідна термінова операція.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.