Новини світу. 16 червня. 33-річний Нік Валленда вперше за сторіччя пройшов над Ніагарським водоспадом, перетнувши кордон США та Канади.

Канатоходець перетнув Ніагарський водоспад по 5-сантиметровій мотузці США

Подивитися на те, як спортсмен перетинає прірву по канату завтовшки всього 5 сантиметрів, зібралися більше 100 тисяч глядачів.

Сміливець пройшов 550 метрів за 34 хвилини. 33-річний Валленда легко подолав свій непростий шлях попри сильний вітер та густий холодний туман.

Неодноразово він майже зовсім “губився” в тумані, видимою залишалася лише його яскраво-червона сорочка та блищав на сонці балансир. Вітер сильно розгойдував трос, оскільки Валленда відмовився від стабілізатора, а деякі птахи пролітали зовсім близько до його голови.

Спочатку Валленда хотів виконати трюк без страховки, але був змушений поступитися проханням телекомпанії-спонсора і був причеплений до ременя безпеки.

“Я відчуваю себе на сьомому небі від щастя зараз. Неможливе не завжди неможливе, якщо ви приділите цьому свою увагу”, – сказав екстремал на прес-конференції після того, як подолав Ніагарський водоспад.

За словами Валленди, перше, що він зробив, спустившись з іншого боку, – зателефонував своїй бабусі, щоб сказати їй, що все в порядку.

Протягом більше ніж сторіччя місцева влада канадської провінції Онтаріо і американського штату Нью-Йорк не давали дозвіл на прохід через водоспад. Востаннє його перетинав 21-річний канатоходець Джеймс Харді в 1896 році, однак ані він, ані інші не робили цього в тому ж місці, де Валленда – в найширшій частині ущелини дуже близько від потоків води.

Загальна вартість такої прогулянки обійшлася спортсменові та його спонсорам в близько 1,3 млн доларів, включаючи створення і установку сталевого дроту, а також дозволів і забезпечення безпеки по обидва боки кордону.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.