Новини здоров’я. 8 червня. Вчені встановили, що активний спосіб життя дозволяє зменшити ризик ожиріння на третину навіть в тому випадку, якщо є «ген ожиріння».

Активний спосіб життя сильно впливає на розвиток ожиріння

Після того, як відкрили ген FTO – «ген ожиріння», вважається, що ожиріння неминуче, оскільки поки що людина не має влади над своїм геномом.

А тому надмірна вага збільшується не через нездорову дієту і малорухливий спосіб життя, а тому що так закладено генами.

Проте експерименти спеціалістів з Британської ради з медичних досліджень показують, що активний спосіб життя сильно впливає на розвиток ожиріння, навіть якщо присутній ген FTO.

В результаті досліду було вивчено 218 тисяч осіб, у яких присутній «ген ожиріння». Було встановлено, що спорт на 27% знижує ризик виникнення зайвої ваги.

Так, вчені прийшли до висновку, що навіть якщо у вас присутній ген FTO, те, чи будете ви повними, залежить не тільки від генома, але і від вашого життя – способу життя, харчування, навколишнього середовища.

Тому, надмірну вагу не варто розцінювати, як щось неминуче, її потрібно попередити і вчасно зайнятися собою.

З’ясувати, чи є у вас ця схильність можна в діагностичному центрі, де за допомогою діагностики організму, а також аналізу крові буде поставлений діагноз. А лікування вже підбирається індивідуально для кожної людини.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.