Новини світу. 13 травня. П’ятеро людей загинули від повені в Тбілісі в районі Ортачала в ніч на 13 травня.

Повінь у Тбілісі забрала життя п'ятьох людей

Чотири людини – двоє жінок і двоє дітей, загинули в одному будинку на вул.Горгасалі, коли потік води, що спускався по схилу вулиці, зруйнував старий будинок, – повідомив начальник служби з надзвичайних ситуацій мерії Тбілісі Темур Гіоргадзе.

П’ята загибла – це самотня жінка 84 років, яка також проживала неподалік в одному з будинків на першому поверсі. Вода затопила приміщення, де знаходилася жінка.

Крім того, сильний дощ і повінь призвели до того, що в районі Ортачала – який найбільше постраждав від ПП, вода затопила підвали і перші поверхи та інших будівель, на вулицях, прилеглих до узбережжя річки Кури, і в ряді інших районів вода пошкодила міську інфраструктурудороги, будівлі, лінії електропередач, системи каналізації.

В результаті повені на багато вулиць у Тбілісі була перервана подача електроенергії, фахівці працюють над відновленням подачі електроенергії.

“Створена спеціальна комісія, яка встановить збитки, завдані повінню столиці Грузії. Співробітники служби продовжують роботу в надзвичайному режимі з очищення та ремонту доріг, які були пошкоджені в результаті повені. В цілому, в даний час, до 9 ранку, ситуація в місті нормалізувалася” , – повідомив Гіоргадзе.

За матеріалами Новости-Грузия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.