Новини України. 10 травня. На узбережжі селища Приморське, що поблизу Феодосії в Криму, на берег викидаються дельфіни.

Жертвами рибалок в Криму стали десятки дельфінів

“Море масово викидає на берег поранених дельфінів, 7 травня вздовж берега лежало більше десяти дельфінів, що мають однакові поранення у вигляді порізів в області живота. Сьогодні зранку знову викинуто на берег ще дві туші дельфінів з такими ж пораненнями, всі рани свіжі, з яких тече кров. Мертві дельфіни лежать уздовж берега і розкладаються на сонці. За останнє 15-20 днів викиди тіл дельфінів відбуваються щодня, – повідомила Дарина Каіпова газету “Кафа”.

Старший науковий співробітник Карадазького природного заповідника та директор лабораторії Брема Сергій Кривохіжин констатував, що так буває кожної весни.

“Щороку в розпал сезону лову камбали і катрана море викидає на берег загиблих дельфінів. У Криму є два основних місця такого явища: Феодосійська затока і узбережжя Євпаторії. Щодня навесні дельфіни масово гинуть в рибальських сітях. В основному у викинутих на берег дельфінів відсутній хвіст або плавники, рибалки відрізають їх, щоб витягнути з сіток”, – заявив він.

“У більшості випадків рани – це слід від чайок. Але порізи бувають і іншого походження. Наприклад, любителі тварин можуть вирізати м’ясо з метою підгодівлі тварин. Також можуть знайтися й ті, хто використовує дельфіновий жир в різних цілях”, – сказав Кривохіжин.

За матеріалами Kafanews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.