Новини здоров’я. 22 травня. У кожної людини є свої еротичні фантазії.

секс
Більше половини жінок коли-небудь мріяли про зґвалтування

Але мало хто підозрює, що величезна кількість жінок мріють стати жертвою сексуального насильства.

Команда вчених із США і Франції відкрила одну з найголовніших жіночих таємниць. Згідно попередніх дослідженнь, від 31 до 62% жінок збуджуються від думки, що їх можуть примусити до сексу силою, проте вчені не мають поняття, чому цей сценарій насильства, який повинен лякати і відштовхувати, настільки часто стає лейтмотивом жіночих сексуальних фантазій.

Щоб відповісти на це питання психологи з університетів Техасу і Нотр-Дама вивчали поведінку і реакції 355 молодих жінок, коли їм прокручували запис з історією про зґвалтування. Крім цього, учасниці проходили різні психологічні тести.

В результаті виявилося, що 52% жінок коли небудь фантазували про примус до сексу. 32% представляли себе героїнею зґвалтування, 28% мріяли про примушення до орального сексу, 16% – про примушення до анального сексу, 17% – про примушення до сексу з боку іншої жінки, 9% – про зґвалтування іншою жінкою і 9% – про примус до орального сексу іншою жінкою.

Серед жінок, які фантазують про сексуальне насильство над собою, 40% роблять це мінімум один раз на місяць, а 20% – мінімум один раз на тиждень. Таким чином, підсумували психологи, фантазії про зґвалтування грають важливу роль в інтимному житті багатьох жінок.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.