Новини України. 14 травня. У Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних та кримінальних справ 15 травня о 10 год. розглядатиметься касаційна скарга захисника Олександра Плахотнюка в інтересах екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на рішення Апеляційного суду м. Києва та вирок Печерського районного суду м. Києва по так званій “газовій справі”.

Юлія Тимошенко
Завтра суд розгляне касаційну скаргу в "газовій справі" проти Тимошенко

Про це повідомили у прес-службі ВО “Батьківщина”.

Захисник Тимошенко просить Вищий спеціалізований суд України скасувати Ухвалу апеляційного суду м. Києва від 23.12.2011 року у справі за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. та вирок Печерського районного суду м. Києва від 11.10.2011 року, а кримінальну справу проти Юлії Тимошенко закрити у зв’язку з відсутністю в її діях складу злочину.

Олександр Плахотнюк вказує на безпідставність рішень судів двох інстанцій, наголошує на численних порушеннях прав Юлії Тимошенко під час досудового слідства, розгляді справи у суді першої інстанції та у апеляційному суді. Зокрема, йдеться про однобокість, незмагальність, необ‘єктивність судових розглядів, позбавлення Юлії Тимошенко права на захист, ознайомлення матеріалів справи, проведення повного досудового слідства.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.