Новини світу. 8 травня. Московські столичні воєнкоми реалізували “загрозу”, анонсовану напередодні проведення опозиційного “Маршу мільйонів”. Більше 100 затриманих учасників опозиційної акції вже отримали повістки для явки до військкомату.

Затриманих учасників "Маршу мільйонів" ощасливили повістками в військомат

“У числі порушників правопорядку, затриманих співробітниками правоохоронних органів, виявилося більше 100 молодих людей призовного віку – від 18 до 27 років. У тому числі понад 70 з них тривалий час ухилялися від отримання повістки і заходів, пов’язаних з призовом на військову службу“, – повідомив помічник військового комісара Москви Валерій Астанін.

За його словами, “їм вручені повістки для явки до військкомату”.

Про те, що чоловіків призовного віку, які особливо відзначилися під час “Маршу”, будуть забирати в армію, стало відомо за два дні до протестної акції. Як повідомляли російські ЗМІ, організовується масштабна операція, підготовлена в умовах найсуворішої таємності. Повістки, як повідомлялося, будуть вручати затриманим хлопцям і чоловікам призовного віку – від 18 до 27 років. А порушників старших 27-ми, які останні три роки не брали участь в зборах, будуть відправляти на них, причому мова йде про далеких гарнізонах – в Сибіру, Забайкаллі і на Північному Кавказі. Тривалість зборів – від 25 до 60 днів.

Напередодні, в розпал опозиційної акції в центрі столиці, в міському військкоматі підтвердили, що в столиці почалася операція з вручення повісток правопорушникам призовного віку.

“Їм будуть вручені повістки, а в військкоматі з ними розберуться, що робити далі”, – повідомили в міськвійськоматі.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.