Новини світу. 20 травня. Засновник першої і найбільшої в світі соціальної мережі “Фейсбук” Марк Цукерберг позбувся статусу одного з найзавидніших женихів США.

Цукерберг позбувся статусу одного з найзавидніших женихів США

За інформацією місцевих ЗМІ, в суботу він одружився зі своєю давньою подругою Прісциллою Чан, з якою зустрічався протягом дев’яти років.

Цукерберг, як і личить “першій особі” соцмережі, відразу після шлюбної церемонії, що проходила в його будинку в Пало-Альто (штат Каліфорнія), виставив у графі “сімейний стан” на своїй сторінці статус “одружений”. Після цього на нього обрушився шквал вітань від користувачів “Фейсбук”.

За інформацією агентства АП, Прісциллі Чан 27 років. З Цукербергом вона познайомилася в Гарвардському університеті, де навчався майбутній мільярдер. Правда, на відміну від свого новоспеченого чоловіка, Прісцилла зуміла завершити вищу освіту. В понеділок вона закінчила медичний факультет Університету Каліфорнії. В той же день Цукербергу виповнилося 28 років.

Соціальна мережа “Фейсбук” була запущена 4 лютого 2004 року. За початковим задумом Цукерберга, вона повинна була об’єднати студентів Гарварда, але в кінцевому підсумку переросла в глобальну мережу, що налічує більше 900 млн користувачів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.