Новини політики. 20 травня. Депутати Верховної Ради стверджують, що приймати закон про лікування українських в’язнів за кордоном можна.

Янукович вважає абсурдним закон про лікування в'язнів закордоном

Про це заявив президент Віктор Янукович  в телеінтерв’ю поету і журналісту Віталію Коротичу на Першому національному.

“У жодній країні світу немає цієї дискусії. Я коли говорю зі своїми колегами, я їм задаю питання: скажіть, а у вас в країні є дискусія навколо того, справедливе рішення прийняв суд або не справедливе, чи взяти певну категорію ув’язнених і відвести їх на лікування в кращі клініки світу, у вас така дискусія є чи ні? Вони посміхаються”, – розповів президент.

“Уявіть собі, приходить до мене група народних депутатів і каже: Вікторе Федоровичу, давайте приймемо закон, щоб можна було лікувати наших ув’язнених за кордоном в лікарнях. Я кажу: приймайте, ви парламент. Як я можу вам сказати приймати щось, чи не приймати?”, – зазначив він.

При цьому Янукович додав, що сказав депутатам: “приймете такий закон, і що буде завтра?”.

“Вони (депутати) дають самі відповідь. Уявіть собі, що завтра тисячі людей ув’язнених, які мають гроші, почнуть корумпувати медичну галузь, лікарів. Розпочнеться корупція в цьому питанні. Отримав вирок, отримав дозвіл виїхати на лікування за кордон, і з в’язниці поїхав лікуватися. А все що завгодно може бути. Це неможливо зробити, вони кажуть”, – процитував депутатів президент.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.