Новини України. 15 травня. Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає рішення суду перенести справу Тимошенко “маразмом та спробою затягнути розгляд справи”

Власенко: суд приймає маразматичні рішення

Робиться це з метою, щоб Європейський суд з прав людини якомога довше не міг почати розгляд по суті справи Тимошенко.

“Рівень маразму у розгляді справи Юлії Тимошенко все збільшується. Ви пам’ятаєте, як у Печерському суді Кірєєв слухав справу без присутності захисту, без присутності Тимошенко, хоча пряма вимога до присутності захисту містить в законі”, – цитує Власенка прес-служба БЮТ.

“Сьогодні судді зробили абсолютно іншу річ для того, щоб затягувати розгляд справи, розуміючи, що є певний тиск європейської спільноти, є повне нехтування закону при розгляді цієї справи, і влада прийняла рішення затягувати розгляд”, – зазначив Сергій Власенко.

“Саме тому сьогодні без будь-яких законних підстав, за наявності письмової заяви Юлії Тимошенко, яка просила слухати справу за її відсутності, суд переніс розгляд на практично більше ніж місяць лише з однією метою – щоб затягнути розгляд справи і не приймати остаточного рішення”, – наголосив захисник.

Сергій Власенко підкреслив, що захист Юлії Тимошенко сьогоднішнє рішення вважає остаточним і тепер буде звертатися до Європейського суду з прав людини.

Нагадаємо, засідання Вищого спеціалізованого суду України, який розглядає касаційну скаргу на газовий вирок Юлії Тимошенко перенесене на 26 червня.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.