Новини України. 16 травня. Захист екс-глави МВС України Юрія Луценка буде подавати касацію на рішення Апеляційного суду Києва, який залишив чинним вирок, згідно із яким екс-міністр засуджений на 4 роки позбавлення волі.

Захист Луценка подасть касаційну скаргу

“Ми бачимо, що відбувається в країні, яким чином і як працює наша судова система. На нашу думку, сьогодні винесено вирок не Юрію Луценку, а винесений вирок судовій системі України. Вони не в змозі винести самостійне рішення. Вони просто виконують доручення … Безумовно, ми будемо подавати касацію “, − сказав адвокат Луценка Ігор Фомін.

“Безумовно, ми напишемо касаційну скаргу. Ми зобов’язані вичерпати всі можливості і всі способи національного захисту, після чого ми звернемося до Європейського суду (ЄСПЛ) і, за такого стану речей, що в нашій справі відбувається? … Я на 100% упевнений, що ми цю справу в Європейському суді виграємо “, − додав захисник екс-міністра.

Апеляційний суд Києва підтвердив вирок Печерського районного суду екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку за посадові злочини − 4 роки позбавлення волі.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.